Mobil sohbet odaları sokağının bir ucundan diğerine uzanan ve hertford koleji’nin iki bölümünü birbirine bağlayan köprünün kavisli kalınlığında, gölgelerin arasında oturuyordu. Sırtını kolejin yeni binalarından birinin yıpranmış taşma yaslamış, ayaklarını köprünün çatsıcaklıkna dayamıştı.
Mobil sohbet odaları dışındaki kaldırımın kaba taşlan üzerinde şaşırtıcı derecede güvenli adımlarla derledi. Vampirin altından geçerken ismimlan hızlandı. Tedirginliği onu olduğundan genç gösteriyor, incine- bilirliğini vurguluyordu.


Mobil sohbet odaları, diye düşündü alayla. Kadının yaşamım zihninden geçirdi. Matthew, fotoğrafım gördükten sonrasında bile bishop’m mesleki başarılan göz önünü alındığında kadının daha yaşlı biri olmasını beklerdi.
Mobil sohbet odaları gerginliği belli olmasına rağmen sırtı ve omuzlan dikti. Bir ihtimal de onu korkutmak umduğu kadar rahat olmayacaktı. Kütüphanedeki davranışı bunu gösteriyordu. Hanım onun gözlerine matthew’un vampir olmayanlarda, hatta vampirlerde bile görmeye alışkın olduğu korkudan eser olmadan bakmıştı.


Mobil sohbet odaları köşeyi döndüğünde matthew çatı hattı boyunca sükunet içinde ilerledi ve new college duvanna eriştiğinda durdu. Sesizce duvann kenanna indi. Vampir, kolejin yerleşkesini büiyordu, hanımın kaldığı zeminin nerede bulunduğunu tahmin etmişti. Kadın basamaklan çıkmaya başladığında o çoktan merdivenin karşısındaki bir kapı eşiğine gizlenmişti.


Mobil sohbet odaları gözleri odadan odaya dolaşıp ışıklan yakan kadım izledi. Mutfak camım açtı, aralık bırakıp kayboldu.
Bu beni camı kırmak veya kilidi açmaktan kurtarır, diye düşündü.
Mobil sohbet odaları
Matthew aleni alandan ok şeklinde geçip kadının bulunmuş olduğu binaya tırmandı, elleri ve ayaklan bakır bir yağmur borusu ve güçlü sarmaşıkların sayeinde eski sıvada tutunacak güvenli yerleri buldu. Yeni gözetleme yerinden cadının kendine özgü kokusunu alabiliyor, çevrilen sayfaların hışırtsıcaklıknı işitebiliyordu. Camdan içeri bakmak için başını uzattı.


Mobil sohbet odaları okuyordu. Sakinken yüzü daha farklı görünüyor, diye düşündü. Sanki teni altındaki kemiklere tam olarak oturuyordu. Başı hafifçeçe sallandı, yorgunlukla hafifçeçe iç geçirerek yastığa kaydı. Kısa bir müddet sonra tertipli soluklan matthew’a onun uyuduğunu haber verdi. Duvardan aşağı sarkıp cadının mutfak penceresinden içeri ayaklannı uzattı.

Mobil sohbet odaları bir kadının odasına tırmanmasının üzerinden uzun zaman geçmişti. Tırmandığı zamanlar bile enderdi ve çoğu zaman delicesine bir aşkın pençesindeyken olmuştu. Bu kez çok farklı bir nedeni vardı. Yine de birisi onu yakalayacak olursa bunu açıklaması çok güç olacaktı.


Mobil sohbet odaları hâlâ bishop’m elinde olup olmadığını öğrenmeliydi. Kadının kütüphanedeki masasını arayamamıştı fakat süratle bir göz attığında onun hanımın bugün baktığı el yazmalarının i içinde olmadığını görmüştü. Yeniden de bir cadının, bir bishop’m kitabı
Elinden kaçırmasına imkân yoktu. Sessiz adımlarla ufak daireyi dolaştı. El yazması cadının banyosunda yahut döşek odasında değildi.

Mobil sohbet odaları
Uyuduğu koltuğun yanından sessizce geçti.
Cadının göz kapaklan sanki ancak kendisinin görebildiği bir filmi izliyormuşçasına oynuyordu. Ellerinden birini yumruk yapmıştı, arada sırada bacaklan oynuyordu fakat Mobil sohbet odaları yüzü sakindi; bedeninin kalanı her ne yaptığını düşünüyorsa, zihni buna aldınş etmiyordu.


Ters bir şey vardı. Mobil sohbet odaları kütüphanede görünce bunu hissetmişti. Matthew kollannı kavuşturup hanımı inceledi ama hâlâ ne işe yaradığını bulamıyordu. Cadı alışıldık kokulan -ban otu, sülfür ve adaçayı- yaymıyordu. Bir şeyler saklıyor, diye düşündü vampir, yitik el yazmasından daha fazlasını.


Mobil sohbet odaları dönerek kadının çalışma masası olarak kullandığı masayı aradı. Kitap ve kâğıt yığmlannın durduğu masayı bulmak kolaydı. Kaçırılan kitabı koyması en muhtemel yer burasıydı. Masaya doğru bir ismim atmıştı ki elektriğin kokusunu alınca donakaldı.


Mobil sohbet odaları
Diana bishop’m bedeninden ışık sızıyordu. Gözeneklerinden yayılan ışık, bedeninin çeperini sarmıştı. Beyaz denebilecek kadar soluk bir maviydi, başta bulutumsu bir kefen biçimini alıp birkaç saniye kadının bedenine yapışık kaldı. Bir an kadın pırıl pınl parlar şeklinde oldu. Mobil sohbet odaları gözlerine inanamayarak başını salladı.

Bu imkânsızdı. Mobil sohbet odaları bu şekilde ışık yayılmış olduğunı görmeyeli yüzyıllar olmuştu.
Ama daha acil meseleler vardı. Matthew el yazmasını aramaya devam etti. Kadının masasmdakilere hızla göz attı. Parmaklarını sabırsızca saçlarının arasından geçirdi. Cadının kokusu dikkatini dağıtıyordu. Mobil sohbet odaları bakışlarını tekrar koltuğa çevirdi. Bishop kıpırdıyor, yer değiştiriyordu, dizlerini göğsüne çekti.

Işık bir kere daha nabız benzer biçimde atarak yüzeye çıktı, bir an parladı, sonrasında geri çekildi. Mobil sohbet odaları geçen gece kulak misafiri oldukları ile görmüş oldukleri arasındaki çelişkiye şaşırarak kaşlannı çattı. Iki cadı, Mobil sohbet odaları ve onu çağıran cadı hakkında hakkında dedikodu yapıyordu.

Biri, amerikalı tarihçinin büyü gücünü kullanmadığını söylemişti. Fakat matthew, Mobil sohbet odaları hanımın büyü yaptığını görmüştü, şimdi de büyünün bariz bir yoğunlukla bedenini sardığını görebüiyordu. Hanımın çalışmalarında da büyü kullandığından şüpheleniyordu.

Hakkındaki yazdığı adamlann çoğu mathew’un dostuydu: Mobil sohbet odaları , andreas libavius, isaac newton. Onların tuhaflıklarını ve takıntılarını kusursuz bir halde eline geçirmiştı. Modern bir kadın bu kadar uzun vakit önce yaşamış adamlan büyü olmadan nasıl anlayabilirdi? Mobil sohbet odaları bir an hanımın, kendisini de aynı ürkütücü isabetlilikle anlayıp anlayamayacağını düşündü.


Saatin üçü vurmasıyla irkildi. Boğazının kuruduğunu hissediyordu. Birkaç saattir hiç kıpırdamadan orada durup gücü dalgalar halinde yükselip alçalan Mobil sohbet odaları izlemekte bulunduğunu fark etti. Bir an susuzluğunu cadının kanıyla gidermeyi düşündü.

Kanını tatmak kayıp kitabın yerini söyleyebilir, cadının sakladığı sırlan öğrenmesini sağlayabilirdi. Fakat kendini dizginledi. Gizemli diana bishop’m yanında oyalanmasının tek nedeni Mobil sohbet odaları bulma isteğiydi.


El yazması cadının dairesinde değüse o zaman hâlâ kütüphanedeydi. Mutfağa gitti, sessiz bir şekilde pencereden çıkıp geceye karıştı.
Mobil sohbet odaları
Dört saat sonrasında, yatak örtüsünün üzerinde telefonu elimde sımsıkı tutmuş bir biçimde uyandım. Gece bir ara sağ terliğimi atmış olmalıydım, ayağım yatağın kenarından sarkmıştı. Saate bakıp inledim. Her zamanki nehir gezintimi meydana getirecek, hatta koşacak zaman bile yoktu. Sabah Mobil sohbet odaları kısa kesip duş aldım. Saçımı kurularken bir bardak sıcak çay içtim. Saman sansı saçlarım fırçalamama rağmen yatışmıyordu. çoğu Mobil sohbet odaları gibi, omuz hizasındaki saçlarıma şekil vermekte kuvvetlik çekiyordum.

Mobil sohbet odaları bunu bastırılmış efsunye bağlıyordu, gücümü düzenli kullanırsam statik elektriğin birikmesini önleyeceği ve saçımı daha itaatkâr yapacağı konusunda yeminler ediyordu.
Dişimi fırçaladıktan sonrasında kot pantolon, pak bir beyaz bluz ve siyah ceket giydim. Bu alışıldık bir rutindi, giydiklerim her zamanki kıyafetimdi. Fakat bugün aslabiri beni huzurlu ettirmemişti. Giysiler hareket etmemi engelliyor gibiydi, kendimi bunalmış hissediyordum. Aynaya baktığımda âdeta annemin yüzü bana bakıyordu. Ne zaman ona bu kadar çok benzemeye başladığımı artık hatırlamıyordum. Belki üniversitedeyken? Birinci sınıfta şükran günü tatili için eve gelene kadar kimse bu mevzuda tek bir şey söylememişti.

O zamandan beri rebecca Mobil sohbet odaları tanıyanlardan duyduğum ilk şey buydu. Bugünkü ayna kontrolü yüzümün uykusuzluktan solgun olduğunu da ortaya çıkarmıştı. Babamdan aldığım çiller öne çıkmıştı, gözlerimin altındaki koyu halkalar da gözlerimi her zaman olduğundan daha açık renk gösteriyordu. Yorgunluk burnumu daha da uzatmış ve çenemi belir- ginleştirmişti. Kusursuz profesör clairmont’u düşünüp sabah kalktığımda onun iyi mi göründüğünü de merak ettim.

Geçen geceki halinin bozulmamış bulunduğunu düşündüm… Canavar. Aksime bakıp yüzümü ekşittim.
Kapıya giderken dump dairemi gözden geçirdim. Bir şey beni rahatsız ediyordu; unutulmuş bir randevu, Mobil sohbet odaları son teslim zamanı. önemli bir şeyi kaçırıyordum. Tedirginlik hissi midemi sardı, sıktı, sonra bıraktı. Ajandamı ve masanın üzerindeki posta yığınlarını test ettikten sonrasında rahatsızlığımı açlığa bağlayıp aşağı indim. Mutfaktaki yardımsever kadınlar geçerken bana tost ikram ettiler. Mobil sohbet odaları öğrencisi olduğum günlerden beni tanıyor ve gergin göründüğümde bana hâlâ zorla muhallebi ve elmalı turta yedirmeye çalışıyorlardı.


Tostumu çiğneyerek new college sokaklarının parke taşlı kaldırım
Larında yürümek geçen gecenin rüya olduğu konusunda ikna olmama Yetmişti. Saçlarım yakama değdikçe sallanıyor, soluğum soğuk havada Mobil sohbet odaları halinde çıkıyordu. Oxford sabahlan naturel haline dönüp düzgüsel Olurdu; üniversite mutfaklanna yanaşan mal taşıyan kamyonetler, Kavrulmuş kahve ve nemli kaldınm kokulan, sisin içerisinden süzülen gün ışığıyla vampirlerin barınabileceği bir yer olmaktan çok uzak görünüyordu.


Mobil sohbet odaları mavi ceketli görevlisi okuyucu kartımı her zamanki gibi Beni daha önce hiç görmemişçesine ve usta bir kitap hırsızı olabilirmişim şeklinde inceledi. En nihayetinde elini sallayarak geçmemi işaret etti. Mobil sohbet odaları ,


Bilgisayar ve notlanmı çıkardıktan sonra çantamı kapının tarafındaki
Minik gözlerden birine bıraktım. Sonrasında da kavisli ahşap merdivenlerden üçüncü kata çıktım.
Mobil sohbet odaları kokusu her vakit moralimi düzeltirdi. Eski taş, toz, Ahşap kurdu ve geri dönüşümlü kâğıdın birbirine karışan o özel kokusu.


Merdiven sahanlığından süzülen güneş, havada uçuşan toz zerreciklerini
Aydınlatıyor, eski duvarlarda parlayan ışık çubukları oluşturuyordu.
Duvara vuran güneş ışığı kıvrılmış Mobil sohbet odaları geçen uçurumıyılın konferans Duyurulanın aydınlatıyordu. Yeni posterler henüz asılmamıştı ama yakında Kapılar açılacak ve lisans öğrencileri gelip şehrin sessizliğini bozacaktı.


Sükunet içinde bir şarkı mınldanarak duke humfreynin girişinin iki yanında Duran Mobil sohbet odaları ve kral i. Charles’ın büstlerini başımla selamladım.
Mobil sohbet odaları tarafındaki çarpma kapıyı ittim.
“bugün onu selden end’e yerleştirmemiz gerek,” diyordu müdür,
Bir parça sabırsız bir sesle.


Mobil sohbet odaları
Kütüphane açılalı birkaç dakika olmuştu fakat bay johnson ve mensubu şimdiden telaş içindeydi. Daha önce bu tür bir davranışı, yalnızca en önemli öğretim üyeleri beklendiğinde görmüşbütün. “istediklerini verdi bile ve aşağıda bekliyor.” dün gördüğüm ve tanımadığım hanım sorumlu bana kaşlarını çatıp kolundaki kitapların yerini değiştirdi. “bunlar da onun. Yeni bodleian okuma salonu’ndan gönderilmesini istedi.”


Orası doğu asya kitaplarının kapıldığu yerdi. Benim alanım değildi, bu yüzden hemen ilgim dağıldı.
“bunlan hemen ona götür ve el yazmalarını da bir saat arasında getireceğimizi söyleki.” odasına dönen müdürün sesi bitkin çıkıyordu.
Mobil sohbet odaları yaklaştığımda sean gözlerini devirdi. “slm diana. Ayırttığın el yazmalarını istiyor musun?”


Mobil sohbet odaları diye fısıldadım, bekleyen kitap yığınını keyifle düşünerek. “büyük gün, ha?”
“öyle görünüyor,” dedi duygusuz bir sesle. El yazmalarının bir gecelik durduğu kilitli kafese girerek gözden kayboldu, arkasından elinde hâzinelerimle geri döndü. “işte. Yer numarası.”
“a4.” burası selden end’in güneydoğu köşesinde, doğal ışığı en iyi alan yerdi.


Mobil sohbet odaları bana doğru koşturdu. “ah, dr. Bishop, profesör clairmont’u a3’e yerleştirdik. Aı ya da a6’da oturmayı tercih edebilirsiniz.” ağırlığının bir ayağından diğerine vererek tedirginlikle kıpırdandı. Gözlüğünü geriye ittip kalın camların arkasından gözlerini kırpıştırdı.
Ona dik dik baktım. “profesör clairmont mu?”
“evet. Needham belgelerine bakıyor. Iyi ışığı olan ve onlan yayabi
Leceği bir yer istedi.”


Mobil sohbet odaları çin bilim tarihçisi mi?” kann boşluğumdan bedenime bir öfke hissi yayılmaya başladı.
“evet. Normal olarak, o da bir biyokimyacıydı, profesör clairmont’un ilgisi de bundan kaynaklanıyor,” diye açıkladı bay johnson, telaşı her geçen saniyeyle artıyor gibiydi. “aı’de oturmak talep eder misiniz?”
Mobil sohbet odaları aramızda boş bir yer olsa da bir vampirle yan yana oturmak son derece tedirgin ediciydi. Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza mobil sohbet odaları hakkında geniş ve kapsamlı bilgiler vermeye çalıştık.Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…


148 yorum

Zafer · 29 Haziran 2019 09:03 tarihinde

Okuduğum en iyi mobil sohbet yazısı olmuş tebrik ederim.Mobil sohbet odaları için bundan sonra bu siteyi tercih edecem ve herekesede tavsiye ediyorum.

GokkuŞaği · 29 Haziran 2019 12:39 tarihinde

Güzel bir mobil sohbet yazısı yazanın yuregine saglık Mobil sohbet odalarına herkesi bekleriz

RedLine · 29 Haziran 2019 12:42 tarihinde

Mobil sohbet odaları yazısı cok güzel olmus emegi gecenlere tesekkürler mobil sohbet odalarını herkese önereceğim

eLSa · 29 Haziran 2019 12:44 tarihinde

En guzel dostlukların,en güzel arkadaşlıkların sohbet sitesi,samimi sohbet ve muhabbetleriyle,icten davranışlarıyla böyle güzel bir ortama sahip,Limonsohbet.com sohbet mobil platformundasınız.Öncelikle böyle bir sohbet mobil odalarını herkesin rahatlıkla girebileceği ortama çeviren sunucu sahibi ZeuS Bey’e sonra arka planda emek veren arkadaslarımıza teşekkür ederim.Böyle bir ortamda bulunmaktan çok mutluyum.Sizlerde mutluluğun adresini arıyorsanız bekliyoruz.

Zapanak · 29 Haziran 2019 13:23 tarihinde

Samimiyetin dürüstlügün tevazunun oldugu yer aile ortamı resmen..

Horasanlı · 29 Haziran 2019 13:29 tarihinde

Sevdim şahsen öneririm herkese… Renkli insanlar 🙂

bilkaoz · 29 Haziran 2019 13:32 tarihinde

Bir site bu kadar mı güzel olur?
Dertlenmistim dil din ayrımı yapmaksızın kaliteli insanların oldugu bir sohbet ortamına düştüm.Allah hepsinden razı olsun

zeynep · 29 Haziran 2019 13:39 tarihinde

ben sahsen begendim 🙂

Hifa · 29 Haziran 2019 13:39 tarihinde

Mutluluğun sırrı;daha çok olanı aramakta değil,daha az olanın tadını çıkarmakta saklıdır.Sizlerde limonsohbet.com ailesine gelip bizlerle sohbetin akışına dahil olabilirsiniz.

Cano · 29 Haziran 2019 13:43 tarihinde

Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter.Bir kahve kadar sıcak bir ortama sahip limonsohbet.com aileleri saygının ve sevginin ortamını olusturmuşlar,hem streslerinize günün yoğun temposunda yaşadığınız zamanlarda huzurun tam adresi diyoruz.

arjen · 29 Haziran 2019 13:48 tarihinde

güzel seviyeli bir yer

BARAN18 · 29 Haziran 2019 13:49 tarihinde

Cinsiyet ayrımı yapılmayan bir yer begendim umarım daha iyi yerlere gelir,geliriz…

Pembemsi · 29 Haziran 2019 13:50 tarihinde

Rengarenk ortamıyla nepneşeli insanlar varr

baybars1972 · 29 Haziran 2019 13:51 tarihinde

Kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel diger platformlara göre de aktif tavsiye ederim..

Filazof06 · 29 Haziran 2019 13:53 tarihinde

Ben daha yeni geldim limonsohbet.com ortamına,düzgün insanlar,çok cana yakın insanlara sahipler.Böyle ortamda olmaktan mutluyum.*Ne kɑdɑr değişirsen değiş. İlk nerede mutlu olduysɑn, hep orɑyɑ çevirirsin gözlerini,demişler.Ben yeni olmama rağmen buraya keşke daha önce gelseydim diyenlerdenim.Sizlerde gelin.

MerVe · 29 Haziran 2019 13:53 tarihinde

Cicimsi tatlı bir yer 🙂

TORK · 29 Haziran 2019 13:56 tarihinde

Efendi bireyler var

Aylin · 29 Haziran 2019 13:57 tarihinde

Hoşgörünün Dostlugun resmedilmiş hali

anGaraBeBeSi · 29 Haziran 2019 13:58 tarihinde

Gözlerimi sende ɑçtım, hɑyɑtı sevginle. Mutluluğu sohbetinde yakalamışım sonundɑ, sevdiğimi limonsohbet.com ailesinde ömürlük bulmuşum.Hem gülmenin hemde bir sıcak çay kadar mutluluk gözyaşlarının döküldüğü yerdesiniz.

Tire Plus · 29 Haziran 2019 13:59 tarihinde

Kısa vakittir burdayım ne yalan söyleyeyim çok sevdim acıkcası zaman buldukca girmek için can attıgım bir yer..

neyt · 29 Haziran 2019 14:01 tarihinde

Yüzümü güldüren bir yer güzel bir platform Allah yollarını açık etsin herkese öneririm.

Kaan · 29 Haziran 2019 14:02 tarihinde

Küçük mutluluklarla yetinmeyi öğrenen insanların ortamında olmaktan şahsım adına mutluyum.Edep ve ahlâkın adresindesiniz gözünüz kapalı güven veren bir sohbette bulunmak isterseniz sizleride bekleriz

Lacetti · 29 Haziran 2019 14:05 tarihinde

Mutluluk,gözyaşı kaliteli insanlar zaman akar geçer burda

Love-You · 29 Haziran 2019 14:05 tarihinde

Iyiliklerle hoşgörüleriyle saygılarıyla sevgileriyle gelen insanları samimiyetle misafirperverlik yapan dertlerinize ortak olan guzel yerdesiniz.

Sedat · 29 Haziran 2019 14:07 tarihinde

Misafirperlikleriyle limonsohbet.com sunucuna gelen bay bayan arkadaşlarla ilgilenen,sohbetleriyle hem ü güldüren hemde tebessüm actıran güzel bir yerde bulunmak isterseniz çıkıp gelebilirsiniz.

Büyük-Cadım · 29 Haziran 2019 14:10 tarihinde

Güzel günler,güzel saatler yaşatan,hergün saatlerce gelip sıkılmadan sohbet eden güzel arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız,bizimle tanışmak için yapmanız gereken elinizdeki cep telefonuzdan girmenizdir.Bizler sizlerle tanışmak isteriz ya sizler bekliyoruz.

sowyet · 29 Haziran 2019 14:14 tarihinde

Karakterin,insanlıgın yeri

Ozan · 29 Haziran 2019 14:15 tarihinde

Mutluluk sadece ortamı sevmekle bitmez arkadaşlar,ben yeni geldim ve aralarında,daha bir günlük kişiyim.Burada yakaladığım ortam ise,mutluluk sizin hayallerinize yarınlarınıza güzel gözlerle geleceğinize bakmanızı sağlar.Limonsohbet.com platformu ise eski irc ortamını sizlere aratmamaktadir.7 24 saat burada durmadan sıkılmadan gülerek vakit gecirebilirsiniz.Ben geldim şahsen sizleride beklerim.

Barbükü · 29 Haziran 2019 14:19 tarihinde

Şeker tadında bir sohbet yeri :))
Ne mutlu ki düşmüşüm buraya

denizkizi · 29 Haziran 2019 14:19 tarihinde

cok tatli ve sıcak bir mekan

She · 29 Haziran 2019 14:20 tarihinde

GuzeIIigin MutIuIuk DegiI DusunceIerimdeki Esrarengiz HayaIin, Sewgin İse DusunceIerimdeki MutIuIuk örneğin.
*Sevmek, inanmak demektir.Limonsohbet.com adresinde inançlarınızı yitirmezsiniz daima hayata gülümseyerek bakarsınız.Gülümsemesini kaybetmis insanların mutluluk bulduğu tek adres

Hayal_GözLüm · 29 Haziran 2019 14:21 tarihinde

cok sahane bir yer cok iyi ve cok sıcak karsiladilar beni ilk kez gelmeme ragmen emegi gecen herkese tesekkürler

WantedLord · 29 Haziran 2019 14:22 tarihinde

Çevremde olmayan dostlukları burada ögrendim ben

GaraGözLüm · 29 Haziran 2019 14:23 tarihinde

İnsanın elde edeceği en büyük mutluluk, içinde bulunduğu durumdan memnun olmasıdır.demişler.Ben bulunduğum ortamdan saygı ve sevginin bulunduğu merhanetin güzel duyguların bulunduğu tek ortamda olmaktan mutluyum.Yalnızım arkadaşım yok dostum yok diyorsanız sizlerde gelin.

ŞifaTadInDa · 29 Haziran 2019 14:24 tarihinde

Bir evin verdigi sıcaklık gibi cok sıcak ve konforlu samimi bir ortam yeri 🙂
memnunum herkese öneririm

oya · 29 Haziran 2019 14:24 tarihinde

efendiligin saygının ve seviyenin en güzel paylasıldıgı tek mekan limaonsohbettir herkesi bekleriz

Sevda'MasaLı · 29 Haziran 2019 14:26 tarihinde

en guzel ve en sıcak dostlukların kalbi burada atar

ElagözLüm · 29 Haziran 2019 14:27 tarihinde

Sohbet mekanların en saygılı en terbiyeli ve en seviyeli tek mekanı limon sohbete bekleriz

DenizLacin · 29 Haziran 2019 14:27 tarihinde

Teselli oldugum huzur buldugum tek yer

Küçük-Cadım · 29 Haziran 2019 14:28 tarihinde

Mütevazi bir ailenin sohbet adresindeyim.Azimleriyleriyle,sapa sağlam herşeye göğüs geren insanlara sahip limonsohbet.com ailesi için en güzel temennim ins istediği başarılarını elde ederler.Sizlerde gelip ortamın güzeliklerini farkedebilirsiniz.Gözle değil gönül gözüyle bakarsanız anlarsaniz.

efem6 · 29 Haziran 2019 14:30 tarihinde

sohbet şahane çay bahane :))
güzel dostluklar burada

painkiller · 29 Haziran 2019 14:33 tarihinde

Sevilmeyecek yer mi ? ne güzel ortam çok sevdim

HaYaL-DünyamSıN- · 29 Haziran 2019 14:33 tarihinde

Bizi mutlu eden şey, bir şeye sahip olmak değil, sahip olduğumuzun tadına varmaktır.Çünkü limonsohbet.com ailesi bay bayan demeden kollarını herkese açıyor sahip çıkıyor.Kötü ve iyi gününüzde hep yanınızda oluyor.Koruyor,kolluyor daha ne olmalı ki.Ücretsiz üyeliksiz sohbet etmenin tadını cıkarmak isterseniz çıkın gelin diyorum.

ultraslann · 29 Haziran 2019 14:34 tarihinde

Şeker tadında bir yer 🙂

Zihnin-Oyunları · 29 Haziran 2019 14:39 tarihinde

Hayata her zaman pozitif bakan gözlerle karşılaşmak ne kadar güzel.Rabbim inş böyle güzel gözlerin mutluluğunu yüzlerinden eksik etmesin.Kahve tadında muhabbetler edip bende artık buradayım demek istiyorsanız güzel yüreklerin mekanına gelip sohbetlerine dahil olabilirsiniz.

Büyük-cadım · 29 Haziran 2019 14:39 tarihinde

Hiç görmesen bile.. Çok sevebilcegin dostluklar kurabilcegin öz abin,ablan olabiliyor bu sitede.. bizler buna şahit olduk dostluk ortamıyla herkesi şaşırtıyor.. kalite..

HaYaL · 29 Haziran 2019 14:43 tarihinde

2.evim olarak gördügüm yerim..

Şeker_ve_Tuz · 29 Haziran 2019 14:43 tarihinde

Sizleri bulsun…
Ama sizleri yaralamasın..
Mutluluk..Huzur…Sevgi..Hep yüreğinize dolsun..
Ama..
Limonsohbet.com ailesini sizlere unutturmasın..

Mendez · 29 Haziran 2019 14:49 tarihinde

Beraber nice dostluklara nice anılara dedigim güzel bir yer..

HayaLimmmm · 29 Haziran 2019 14:51 tarihinde

Görmek değil hissetmek en güzel duygudur,bir gülmesi,sizinle olan sohbetleri,sevgisiyle,samimiyetiyle,kötü gününüzde yüzünüzü güldüren mucizeler çıkar karşınıza,ve dersiniz ki iyiki gelmiş,iyi ki buradayım.Hiç pişman olmazsınız,çünkü kalbinizi kazanan sevgi tomurcuğu kalbinizi hükmetmistir,Seversiniz,kardeş gibi,dost,gibi,arkadaş gibi nazınız kaprisiniz sadece sevdiklerinize geçer.Kızar sinirlenir trip atar ama size kıyamaz,biraz yüzünüz asıldımı sizleri gülümsetecek düşüncelere sahip olan sevdikleriniz belirir karşınıza sevgi dolu bir ailenin içindesiniz,Yaşı nereli olduğu önemli değil sadece sevginin gücünü birleştiren sizlere en güzel duyguları yaşatan bir ailede olduğunuzu unutmayın.Gelip görün gördüğünüzde nefisle değil,kalpten görmeyi tercih edin emin olun ki sizlerde güzelleri kesfedeceksiniz.

kasaturacı · 29 Haziran 2019 14:51 tarihinde

güzel bir ortam

Ayşe · 29 Haziran 2019 14:53 tarihinde

Tereddütsüz güvenle girdigim,sohbet ettigim yer

LaLe · 29 Haziran 2019 15:02 tarihinde

sıcak ve ferah bir ortam ben cok begendim

neweren3 · 29 Haziran 2019 15:03 tarihinde

önyargıların kırıldıgı site herkesi beklerim ben şahsen güzel bir ortamla dostluk sacıyor

asabi · 29 Haziran 2019 15:03 tarihinde

Girdigim en en sıcak ve en kaliteli bireylerin bulunduğu bir ortam cok sevdim burayı sizde gelin sizinde beğeneceğinize eminim

Eylül · 29 Haziran 2019 15:04 tarihinde

Kırk yıl kahvenin hatrı kalır diyorya,nesenin tam adresi çıkın çıkın gelin

Sevda · 29 Haziran 2019 15:04 tarihinde

Rengarenk yer

büşraa · 29 Haziran 2019 15:08 tarihinde

Güzel bir yer begendimm

Gezegen · 29 Haziran 2019 15:08 tarihinde

Bardağımız çayda,çoçukluğumuz dostluklarda,mutluluğumuz mobil sohbet odalarında,sevdiklerimiz hep başucumuzda,gülüşlerimiz limonsohbet.com platformda 😉

Bulvadiscordian · 29 Haziran 2019 15:10 tarihinde

Akıllara zarar çok güzel bir muhabbet yerı

Kuyruklu-yıldız · 29 Haziran 2019 15:11 tarihinde

Ailemi bile rahatlıkla getirip edindiğim arkadaslarımla taniştırabileceğim tek ortam

Hayalsizdünya · 29 Haziran 2019 15:13 tarihinde

Mest oldum adeta süper yer

PrinCeSsS · 29 Haziran 2019 15:14 tarihinde

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum gülümsememiz adına limonsohbet.com ailesi

Nar-ı_şiir · 29 Haziran 2019 15:17 tarihinde

Mutlu olmak bir seçenektir, sonuç değil. Sen mutlu olmayı seçmezsen ne eninde ne sonunda mutlu olamazsın.
Mutluluğun hangi kapıdan gireceğini bilemezsiniz. Rabbiniz her an sürpriz yapabilir. Senin dilediğin vakit vardır, bir de Rabbinin ‘Ol’ dediği.
İçimizdeki mutluluğu bulmak için çoğu zaman dışarıdan birin ışık tutması gerekir.Bu yüzden mucizelerin en güzel cennet adresi diyoruz adına beklemeyin çıkıp çıkıp gelin limonsohbet.com ailesine bizler buradayız ya sizler

Yazan_Kadın · 29 Haziran 2019 15:19 tarihinde

Olduğu hale ŞÜKRETMEYİ bilen insanlar var burada.
Her durumda MUTLU olmanın yolunu da sevdikleriyle buluyorlar..

Dost Dergahı · 29 Haziran 2019 15:21 tarihinde

Mutluluk ikiz olarak doğar. Onu tatmanın tek bir çaresi vardır o da limonsohbet.com ailesine gelenlerle paylaşmaktır.

AklıYok-FikriYok · 29 Haziran 2019 15:24 tarihinde

Küçük sevgilerden kocaman mutluluk yakayan güzel insanlar var.

iki_küçük-Kol-DüGmeSi · 29 Haziran 2019 15:27 tarihinde

Cok güzel ben beğendim cok da mutluyum burada bir sürü arkadaşım oldu

DeliŞey · 29 Haziran 2019 15:29 tarihinde

İnsan öğrendikleriyle değil öğrettikleriyle mutlu olur ben limonsohbet.com ailesinde arkadaşlık nedir dostluk nedir öğrendim

Küçük-Çoçuk · 29 Haziran 2019 15:31 tarihinde

Sabır tohumunu kalbine ekip, şükür suyu ile sulayan,sohbetleriyle ve muhabbetleriyle çoğu şeyin adı “mutluluk’ koyan tek adres

Kemal · 29 Haziran 2019 15:31 tarihinde

Merhaba bu site gerçekten mobil sohbet odaları olarak bir harika. Çok güzel seviyeli ve kaliteli bir sohbet ortamı var herkese tavsiye ederim.

Levent · 29 Haziran 2019 15:32 tarihinde

Süper bir mobil sohbet sitesi iyi ki gelmişim yeni arkadaşlar edindim.

bEbE · 29 Haziran 2019 15:33 tarihinde

Birden fazla insanın gülümsemeleriyle,bir cümleleriyle,bu bendeki ben değil,bendeki seni limonsohbet.com yapıp ruhuma işleyen yerdeyim

Lastikli-Toka · 29 Haziran 2019 15:35 tarihinde

En güzel mutluluklar limonsohbet.com başlar 😉

BelalıGıZ · 29 Haziran 2019 15:38 tarihinde

Mutlu olmak için bekleme, hayat kısa. Mutlu olmak için aramıza gelin

_YaRim_ · 29 Haziran 2019 15:40 tarihinde

Hayat ne kadar acı olsa da gülmesini, ne kadar dramatik olsa da mutlu olmasını bileceksin demişler.O zaman bizlerde limonsohbet.com ailesine gelip güzel arkadaşlıklar edinip tanışalım.

Twety · 29 Haziran 2019 15:42 tarihinde

Güzel sohbetlerin olduğu yer saygı çerçevesinde..

Zafer · 29 Haziran 2019 15:42 tarihinde

Çok güzel bir mobil sohbet sitesi her yaştan insanın huzurla ve güvenle sohbet edebileceği bir site herkese öneriyorum.

Name · 29 Haziran 2019 15:45 tarihinde

Mutlulukların mutluluk adresi,sevgilerin sevgisi nin olduğu yer,aşkların destan yazıldığı mekan,hayacanların nefeslerin tutulduğu platform,güzelliklerin güzellikleriyle yaşandığı yaşanacağı yer limonsohbet.com

Sözcükler · 29 Haziran 2019 15:49 tarihinde

Saf duyguların hissedildiği,yarınlarınıza bir anlam katan platform

SsSVenüSsS · 29 Haziran 2019 15:51 tarihinde

Stresten uzaklaşmak istiyorsanız bunaldınız sıkıldınız yapmanız gereken bizim yanımızdır çünkü burada herkes çok mutlu

ÇembeR · 29 Haziran 2019 15:56 tarihinde

Sevgilerin paylaşıldığı yer limonsohbet.com ailesinin mekanıdır.Şunu farkettim ki insanların en ideal düzeni kuralları edebi ahlakinın olmasıdır.Bu ortamda ise bu fazlasıyla var görmek istediğinizde o zaman sizde inanclarınızın hayallerinizin umutlarınızın başlangıcı olan adrese gelin

LimoN · 29 Haziran 2019 16:02 tarihinde

Mutluluğun rengi, suya uzaktan bakmakta değil, içinde olmaktaymış. Boğuşmaktansa dalganın akışına bırakmaktaymış. Maviysen koyu, griysen bulanıklıktaymış. Seçilmiyorsa rengin, samanyolunda kayıp giden bir yıldız gibi, yolunu ve yerini aramaktaymış.Ve eğer sorun kendini unutamamaktaysa herkes gibiyi oynarken, kaybolmamaktaysa kalabalıkta, bir mola verip onca hengâmenin içinde, salıvermekmiş ruhu ve bedeni özgürce.
Doyasıya mavi, doyasıya boşluk, doyasıya sükunet. Doyasıya sen! Baştan sona, sondan başa, sil baştan!…Limonsohbet.com adresi ise huzurun,mutluluğun,simgesidir.Düşlemeyi bile düşünmeden sadece insanların sevgisiyle mutlu olan sohbet sitesidir.Dünü-bugünü-yarını-birlikte ömür boyu geçirmek için vardır.

GülüŞü_Bir_CeNNeT · 29 Haziran 2019 16:10 tarihinde

Duruşuyla,davranışlarıyla,saygısıyla,edep-ahlâk kurallarıyla mobil sohbet ortamına bunu aşılayan sunucu sahipleri,ZeuS’Bey’e sonra arka planda emek veren güzel dostlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Muazzam ötesi bir ortama çeviren sohbetleriyle muhabbetleriyle daimi dostluklar edindiren limonsohbet.com adresindesiniz sizleride aramıZda görmekten mutluluk duyarız.

ameL · 29 Haziran 2019 16:12 tarihinde

Ben buraya daha yeni geldim beş dakika ya oldu ya olmadı,ama sohbet ettiğim insanlar melek gibiler hepsini çok sevdim bir sürü ablam abim oldu sizlerde gelin arkadaşlar

Minik · 29 Haziran 2019 16:16 tarihinde

Burası çok güzel sizlerde gelin ben beğendim

    KaLbimsin · 29 Haziran 2019 17:46 tarihinde

    Limon sohbete ilk defa geliyorum ama ilk karsilasma ani cok guzel ve cok sicakti cok begendim sizler de gelin gorun bu guzel ve sicak mekani

Sevdanin`Son`VuruŚu · 29 Haziran 2019 17:51 tarihinde

En guzel en samimi dostluklarin tek adresi limon sohbettir.

yaGmuR · 29 Haziran 2019 18:27 tarihinde

ben boyle guzel ve samimi dostluklar hiç görmedim hayatım boyunca ama limon sohbette en guzel en samimi dostlukları bulabilirsiniz

eCe · 29 Haziran 2019 18:29 tarihinde

işin stresinden bunaldınız mı hemen limon sohbet odalarına gelin stresinizden kurtulun

KaranLık-KuĞu · 29 Haziran 2019 18:30 tarihinde

insanların sevgisi ve samimiyeti üzerine kurulmuş bir sohbet akışı olan bir yer

Hayatt · 29 Haziran 2019 18:32 tarihinde

Dürüst ve güzel bir yer

Sinem · 29 Haziran 2019 18:32 tarihinde

sevgilerin ve dostlukların yalan olduğu bu dönemde en guzel dostlukları burada bulabilirsiniz hadi sizde gelin guzel dostluklara imza atalım

Yaz_yaqmuru · 29 Haziran 2019 18:35 tarihinde

Muhabbetlerin en kalitelisi en seviyelisi burada atıyor sizleri de bekleriz

sevgi_seli · 29 Haziran 2019 18:38 tarihinde

Kardeşliklerin paylaşıldığı sevgilerin coğalarak arttığı sohbet yeridir.

Boşlukta_BiR`BaLıK · 29 Haziran 2019 18:40 tarihinde

Vefası olan insanların olduğu yer,şefkatli sevecen olan insanların sohbeti olan yerdesiniz.Gayesi sevgi dolu yüreklere edebi ve ahlakı aşılayan dostluklarla arkadaşlıklarla sevgi ve saygı cercevesinde öğretmek olan limonsohbet.com adrestesiniz

Pamuk_PrenSes · 29 Haziran 2019 18:40 tarihinde

harika bir ortam seviyesiyle saygısıyla harika bir mekandır

CadaLoz · 29 Haziran 2019 18:42 tarihinde

cayınızı kahvenizi alın ve arkanıza yaslanın ve limon sohbetteki seviyeli ve kaliteli dostluklara sizlerde katılın

casus · 29 Haziran 2019 18:45 tarihinde

dil din ırk ayrımı cinsiyet ayrımı yapmayan tek sohbet sitesidir.

DeLi_GibiyiM · 29 Haziran 2019 18:47 tarihinde

Yüreği güzel samimi insanların olduğu adrestesiniz sizlerde gelin Dünyanın gösterişli halleri, yapmacık, çıkarcı insanları arasında bulunmaktan kaçının

DeLLy · 29 Haziran 2019 18:50 tarihinde

kalbi guzel ve temiz insanları bir arada bulunduran ve bu guzel ortamı yaratan ve emegi gecen herkese tesekkürler.

PrangKeLebeĞi · 29 Haziran 2019 18:53 tarihinde

Kaliteli insanlar limonsohbet.com ailesinde olduğunu farkettim yeni gelmeme rağmen,çünkü çizgisi sabittir Yaranmak uğruna Çizgisinden sapmaz Yapmacık değildir Esnek ve gevşek değildir Karakteri sabittir Karşısındakine göre değişiklik göstermez Menfaate göre Samimiyet kurmaz Dürüsttür ve yüreklidir.Sizlerde gelin aramızda bulunun

yaramaz_Kiz · 29 Haziran 2019 18:54 tarihinde

yalansız çıkarsız sevgilerin ve dostlukların tek mekanıdır Limon sohbete herkesi bekleriz.

wesseelam · 29 Haziran 2019 18:55 tarihinde

Tatlı bir söz, gülen bir yüz…
İyi niyet, samimiyet…
Yanında kahve ya da çay…
İşte insanları sevmek bu kadar kolay..

Sessiz · 29 Haziran 2019 18:56 tarihinde

aile sıcaklığının kardeş sevgisinin yaşandığı bu guzel mekana herkesi bekleriz.

Vera · 29 Haziran 2019 18:59 tarihinde

limon sohbete ilk kez gelmeme rağmen ilk karşılaşma ve ilgi ve alaka gösterilmesi bana cok sıcak ve candan geldi cok beğendim burayı

ÜstüN-HasSaSiYeT · 29 Haziran 2019 18:59 tarihinde

“Kederin varlığınızda açtığı oyuk ne kadar derin olursa, taşıyabileceğiniz sevinç o kadar büyük olur. Sevinç ve keder birlikte gelir,biri ibsanların gönül gözüne hitap eder,biri ise sadece samimiyetsizliğine,rabbim en güzeli olanı sizlerin karşısına cıkarsın.Ama bildiğim birşey var limonsohbet.com sitesi herkese hitap etmektedir.Çünkü her gömülü fethetmektedir.

GöZümDeki-GüZeLLiĞin · 29 Haziran 2019 19:02 tarihinde

Samimiyet, mesafelere bağlı olsaydı, güneşe en yakın olduğu halde zirveler buz tutmazdı!

aSaLet · 29 Haziran 2019 19:05 tarihinde

Limon sohbet guvenilir bir ortamdır gözünüz kapalı burada sohbetlere dostluklara yelken acın

Denizin'sessizliği · 29 Haziran 2019 19:10 tarihinde

uzakları yakın eden mesafelerin bile anlamını yitirdiği tek sohbet sitesidir.

YanDıK-KaLbiM · 29 Haziran 2019 19:12 tarihinde

Samimi olmak en güzel kerametir.Limonsohbet.com ailesi ise en güzel sohbetlerin başlangıçları ilki ve sonudur.Sizlerde gelin birlikte olmamızın şansını yakalayın.

sessiz-gemi · 29 Haziran 2019 19:13 tarihinde

guzel dostluklar mı kurmak istiyorsunuz limon sohbete gelin sizde bu güzel dostluklara merhaba deyin

Serseri · 29 Haziran 2019 19:16 tarihinde

sohbet sunucuları arasında kendinden ödün vermeden emek veren sunucuyu ailesi gibi gören herkesin tek mekanıdır.

prenS · 29 Haziran 2019 19:20 tarihinde

limon sohbeti çok beğendim ve ikinci evim ailem burası oldu buradaki insanlar çok cana yakınlar ve dürüst insanlardır.

Ayçiçegi · 29 Haziran 2019 19:24 tarihinde

kalitesiyle süperr

sevimsiz · 29 Haziran 2019 19:25 tarihinde

limon sohbeti hizmete sunan ve emeklerini hiç bir zaman azaltmadan sürdüren ve bunun için çaba gösteren pes etmeyen gecesini gündüze katan herkese çok teşekkürler. çok güzel bir sitedir.

EvVeLa SamiMiYeT · 29 Haziran 2019 19:30 tarihinde

sevgiye hasret kalınan bu dünyada sevginin kıymetini bilen insanların olduğu sohbet ve muhabbettesiniz.Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.Ben yeni gelmeme rağmen alıştım.

ZıR'DeLi · 29 Haziran 2019 19:34 tarihinde

İnsanların birbirine olan efendiliği saygısı ön planda yer alan şahane bir sohbet yeridir.

uKaLaa · 29 Haziran 2019 19:38 tarihinde

saygılı ve edepli insanlar bulmak bu zamanda sizde bilirsiniz ki cok zordur ama limon sohbette saygılı ve edepli insanlara rastladım ve cok memnun kaldım iyi ki gelmişim diyorum.

Japon'Kızı · 29 Haziran 2019 19:48 tarihinde

güvenilir dostlukların tek mekanı limon sohbet sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız

SuperMan · 29 Haziran 2019 20:08 tarihinde

samimi dostluklar güzel arkadaşlıkların kalbidir.

hanimaqa · 29 Haziran 2019 20:11 tarihinde

Seviyeli sohbetlerin tek mekanı limonsohbet.com

HayaL-GözLüm · 29 Haziran 2019 20:13 tarihinde

temiz kalplerin sevgi dolu yüreklerin tek bir ortamda buluştuğu sohbet yeridir burası herkesi bu ortama bekleriz.

Ayperisi · 29 Haziran 2019 20:19 tarihinde

dertlerin ve sıkıntıların mutluluğa dönüştüğü seviyeli arkadaşlıklarının ilk adımlarının atıldığı güzel bir mekandır.

qoLqe · 29 Haziran 2019 20:25 tarihinde

yüzünüzdeki gülücüklerin mutluluğa dönüştüğü mutlulukların arttığı ve bu mutlulukların hiç bitmediği tek sohbet sitesidir.

LoRd · 29 Haziran 2019 20:30 tarihinde

Sanal sohbeti gerçeğe dönüştüren tek mekandır.

gözde · 29 Haziran 2019 20:42 tarihinde

kendinizi yalnız ve mutsuz mu hissediyorsunuz limon sohbete gelin bu mutsuzluğu mutluluğa çevirelim.

Suskun · 29 Haziran 2019 20:50 tarihinde

kalplerin aynı anda çarptığı sohbetin hiç susmadığı sürekli devam eden güzel sohbetlerin guzel arkadaşlıkların burada hayat bulduğu sohbet mekanıdır.

isim · 29 Haziran 2019 20:52 tarihinde

Sevginin ve saygının tek adresi sohbetlerin cok güzel oldugu bir adres

TaladRo · 29 Haziran 2019 21:03 tarihinde

Ilk defa geliyorum sohbet mobil odakarı adresine arkadas cok iyi iyikide geldim hepsini ailem gibi sevdim

RuzqaR · 29 Haziran 2019 21:04 tarihinde

kalbinizi hızla attıran kalplerin ritmini değiştiren sohbet odaların basında gelir limon sohbet.

sempatik · 29 Haziran 2019 21:11 tarihinde

adamlığın delikanlılığın önem taşıdığı mekanın tek adresidir

OzLemSi · 29 Haziran 2019 21:16 tarihinde

Sohbetleri keyifli hale getiren kaliteli insanlardır Kaliteden asla ödün vermez sunucudur burası

GüLquzeli · 29 Haziran 2019 21:21 tarihinde

Mobil sohbet sitesine ilk kez geldim ama insanların birbirlerine karsı saygıları seviyeleri cok hoşuma gitti böyle sunucuların var olduğuna tanık oldum ve çok sevindim.

Ahmet06 · 29 Haziran 2019 21:23 tarihinde

Svgilerin en güzeli limonsohbet.com sitesinde insanların arasında olur.Çünkü aile demek sohbetin ve muhabbetin icinden doğar.Ben ilk defa gelmeme rağmen burasını cok sevdim herkes sevgi dolu yüreklere sahipler.Sohbetleri cok sıcak ve samimiyetli sizde gelin.

Mehmet · 29 Haziran 2019 21:29 tarihinde

Kalbinizin ve yüreğinizin tek mekanı,sevgi ve saygının tek adresi,burada ben 4 gün oldu geldim ama ablalarım abilerim oldu hepsini seviyorum.Çünkü benim ailem oldular.Sohbetleri ile yüzümüze nese actıran insanlar

Zambak · 29 Haziran 2019 21:31 tarihinde

yalnızlığınızı gideren ve yüzünüzde tebessüm oluşmasını sağlayan tek makan dır

Avcı · 29 Haziran 2019 21:33 tarihinde

Kaliteli insanlar duruşuyla konuşmalarıyla,sohbetleriyle,cümleleriyle kendini belli ederler.Limonsohbet.com ailesi muazzam bir aileye sahiptirler.Sizlerde sohbetlerinizden zevk almak istiyorsanız sohbetlerin en canlı olduğu yere yanimiza gelebilirsiniz.

TavŞaN · 29 Haziran 2019 21:35 tarihinde

Yüzümüzün güleceği,dudaklarınızın tebessüm edecrği sohbetlerde bulunmak isterseniz,sizlerde zamanın nasıl geçtiğini anlamamak istiyorsanız limonsohbet.com sitesine gelebilirsiniz

TurkisH · 29 Haziran 2019 21:38 tarihinde

Ben ilk defa mobil sanal sohbetlerine katılıyorum.Ve ilk geldigimde ortamını bilmedigim halde bana birden fazla insanların güleryüzlü yardimları ile karşılaştım.Hepsini çok sevdim.Benimle o kadar güzel ilgilendiler ki hepsi benim öz ailem gibi sizlerde benim gibi olmak gülmek istiyorsanız gelin birlikte sohbet edelim.

One_two_three · 29 Haziran 2019 21:41 tarihinde

Ben yüsra 18 yaşındayım buraya yeni geldim şeker gibi insanlar abilerimiz ablalarımız var,misafirperverlikleri çok guzel,samimiyetli hoşgörülü insanlar ben onlarla tanıştığıma çok mutluyum keşke daha önce gelseydim dedim.Sizlerde gelin bekleriz ailemize

Gemideki_kaptan · 29 Haziran 2019 21:43 tarihinde

Nezih bir sohbet ortamına sahip dostlukların arkadaşlıkların kalıcı olduğu bir platformdur.

Wep · 29 Haziran 2019 21:45 tarihinde

Merhamet sahibi kocaman yürekleri ile mocaman kalplere sahip sohbetleri ile sevgilerini insanlara hissettiren tek adres

üLkü · 29 Haziran 2019 21:48 tarihinde

Merhabalar öncelikle böyle güzel sohbet ortamaina çeviren arkadaşlarımıza teşekkür ederim.Kurallarıyla,edepleriyle,ahlaklariyla muhteşem sohbet fırsatını yaratan limonsohbet.com ailesinde güzel sohbetler kesfedebileceğiniz adrestesiniz.Gelmenizi tavsiye eder tanışmamızı isterim.

HazaL · 29 Haziran 2019 21:51 tarihinde

merhaba adim ipek yasım 20 sunucuya yeni katıldım ve saygı değer abilerimiz ve ablalarımızın sıcacık yaklaşımları beni çok şaşırttı ve çokta mutlu etti ve gelmekle dogru karar verdiğimi anladım

JasmiN · 29 Haziran 2019 22:03 tarihinde

Bu zamanda nezih ortam bulmak kolay değildir. ama nezih ortamın adı limon sohbettir.

ebRu · 29 Haziran 2019 22:13 tarihinde

delikanlılık sözde olmaz yürekte olur. Yürekli ve delikanlı insanların bulunduğu tek sohbet yeridir.

GuLperi · 29 Haziran 2019 22:25 tarihinde

karanlığı aydınlığa mutsuzluğu mutluluğa çeviren tek sohbet sitesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish