Adana Türkiye’nin en büyük illerinin başında gelir.Türkiye sıralamasında 6.sırada yer alır.

Adana ili pamuğuyla ünlü bir ilimizdir.Adana’da pamuk üretimi yapılmaktadır.Adana insanları geçimini pamuktan sağlamaktadır.Adana’da pamuk dışında bir çok tarım ürünleri de yer almaktadır.Bunların başında kabak,biber,patlıcan,domates,kavun,salatalık,karpuz yetiştirilir.Ayrıca Adana insanları sebze ve meyve üretimine ayrı bir önem vermektedir.

Adana ilin nüfusu 2.220.130 olmuştur.Adana ilin ilçeleri de söyle sıralanır.Yüreğir,Çukurova,Pozantı,Tufanbeyli,Seyhan,Ceyhan,Aladağ,Feke,Karataş,Kozan,İmamoğlu,Saimbeyli,Yumurtalık,Sarıçam ve Karaisalı dır.Adana ili insanları ayrıca çok sıcak kanlı,sevecen ,candan insanlardır.Asla kimsenin zarar görmesini istemezler birbirlerine çok bağlıdır. Her zaman birbirlerinin yardımına koşarlar.

Bizde Adana insanlarını tek bir çatı altında buluşturmak adına Adana Sohbet odalarını siz değerli halkımız için buluşturmaya karar verdik.Adana sohbet odaları hem Adana halkını ve adana insanları gibi candan sevecen misafirleri Adana sohbet odalarında görmekten mutluluk duyarız.Adana sohbet odaları adı altında bir çok sohbet odaları da yer almaktadır.Adana sohbet sitesi, Adana Mobil sohbet odaları,Adana Seviyeli sohbet odaları,Adana sesli sohbet odaları, Adana yetişkin sohbet odaları da vardır buralarda da sizin gibi değerli dostlarımızı www.limonsohbet.com adresine görmek isteriz.

Adana mobil sohbet odasının en önemli özelliği adana insanları gibi sıcak kanlı cana yakın insanları tek bir ortamda buluşturup ileriye doğru güzel adımlar atmaktır.


1 yorum

Zafer · 18 Ekim 2019 10:27 tarihinde

Adana sohbet odaları hakkında çok güzel bir yazı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish